Ismail Kadare

Ata që shpikën shpejtësinë reaktive, larg Atdheut sigurisht do kenë qenë ndonjëherë!

Shiko kete autor

Librat Online

Ju duhen librat Online ? Sigurisht

Shkarkoji te gjithe librat online

New Audiobook

Ju duhen librat Online ? Sigurisht

Shkarkoji te gjithe librat online

Meso me shume rreth Jupiter Edition

Botime Jupiter

Lexoje te Plote

Frymëzim për çdo moshë

“Duhet të bëni kujdes prej librave, çfarë është brenda tyre, fjalët, kanë fuqinë të na ndryshojnë”

Një kompani botuese që shet libra ekskluzivisht përmes dyqanit të vet me pakicë klasifikohet si shitës me pakicë. Shembuj përfshijnë Publikimin Kindle Direct të Amazon (KDP) dhe CreatSpace, iBookstore të Apple, Barnes & Noble’s Press dhe Kobe.

Megjithatë, disa prej këtyre kompanive kanë nisur programe dhe partneritete speciale për të shpërndarë libra tek shitësit e tjerë, p.sh., programi i Shpërndarjes së Zgjeruar të CreatSpace.

Botime, Jupiter Group

E kenaqur nga librat e fundit, Bravo!

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Nulla quis lorem ut libero malesuada feug at.

theguardian-xsmallRedina Doko, Jupiter Group

Nëse lexon vetëm librat që i lexojnë të githë, do të mendosh vetëm gjërat që i mendojnë të gjithë

Donec sollicitudin molestie malesuada. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vestibulum ac diam sit amet.

globe-xsmallSilvio Deda, Jupiter Group

Njoftime

PJESA QE DUHET REKLAMUAR GJITHMONE

2020-05-22T07:47:40+00:00

Shypeshkronja

Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a nulla.

2020-05-22T07:47:40+00:00

Shypeshkronja

Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a nulla.

Subscribe Tek Email Yne Javor

MER DIREKTE NJOFTIMET E FUNDIT NGA LIBRAT

    Ky sherbrim do te jete gjithmone duke rrespektuar te dhenat e privatesise